Wycieczka Grupy Turystycznej na Wielką Sowę

Dnia 11.06.2024 dzieci z grupy turystycznej pojechały zdobywać kolejne szczyty oraz ” zbierać” kilometry. Tym razem nasze przedszkolaki trafiły w Góry Sowie. Już od pierwszych chwil, dawały z siebie wszystko by dotrzeć na szczyt Wielkiej Sowy. Pomimo stromych podejść, kamienistych ścieżek mali turyści nie poddawali się. Z uśmiechem na ustach maszerowali dzielnie. Po kilku przerwach na mały odpoczynek oraz zjedzenie czegoś pysznego oczom dzieci ukazał się szczyt Wielkiej Sowy oraz piękna wieża widokowa, na którą nasi dzielni turyści oczywiście się wdrapali. Po zrobieniu pamiątkowych zdjęć oraz wbiciu pieczątek do książeczek dzieci w doskonałych humorach wróciły do autokaru , który szczęśliwie dowiózł nas do przedszkola. Myślę, że ta przygoda na długi czas pozostanie w ich pamięci.