Pasowanie na starszaka

„Pasowanie to zazwyczaj taki, że starszakami stają się przedszkolaki”. I tak właśnie było dnia 09.10.2024r w przedszkolu „Na Akacjowym Wzgórzu”. Za nim jednak doszło o tej chwili, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz układy choreograficzne. Na uroczystość przybyli zaproszeni gości, rodzice, dziadkowie oraz społeczność przedszkolna, którą przywitała Pani Dyrektor. Po występach przyszła pora na pasowanie. Pani Dyrektor oraz zastępca Wójta Gminy Łagiewniki, Pan Jacek Mikus specjalnym ołówkiem pasowali przedszkolaków oraz wręczali dyplomy i upominki. Po uroczystości przedszkolaki udały się do swoich sal na poczęstunek. Wszystkim Naszym Starszakom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy, doświadczeń i nowych umiejętności.