„Dzieci Dzieciom”

Powódź! Jak to strasznie brzmi. Nie myśląc już, że mogła dotknąć nas samych. Z całego serca dziękujemy Rodzicom i przedszkolako z „Akacjowego Wzgórza” , którzy tak czynnie włączyli się w pomoc przy zbiórce zorganizowanej w naszym przedszkolu dla ludzi, którzy mieli kontakt z tym strasznym żywiołem. Im „woda” zabrała wszystko, cały dorobek życia, pogodną myśl na jutro. Mogąc choć w niewielkim stopniu im pomóc, od naszych Rodziców i ich dzieci „dary serca” zostały zawiezione przez Państwa: Sylwię Belczak, Dawida Sosnę i Dorotę Liberę do Przedszkola w Stroniu Śląskim. „Dziękujemy za dziś, prosimy o jutro” – zbiórka dla przedszkola nadal trwa. Liczymy na Państwa dobre serce.

Zdjęcia przedstawiają Radę Rodziców, która wręcza zabrane dary oraz zdjęcia udostępnione przez Panią Dyrektor przedszkola w Stroniu Śląskim pokazujące zniszczenia po ustąpieniu wody.