Uroczystość zakończenia przedszkola przez najstarsze grupy: „Biedornki” i „Pszczółki”

Kończą się już zajęcia, wakacji naszedł czas. Żegnajcie starsze dzieci, już opuszczacie nas. Żegnajcie już, w przedszkolu zabawy kończą się, a po wakacjach, w szkole będziecie uczyć się. A gdy już w przszłym roku nie będzie tutaj Was, wspomnicie to przedszkole, a my wspomnimy Was.

Dnia 22 czerwca odbyło się pożegnanie najstarszych grup: „Biedronek” i „Pszczółek”. Uroczystość Pani Dyrektor rozpoczęła słowami: „życie składa się z powitań i pożegnań”. Dzieci żegnały przedszkole występami artystycznymi przygotowanymi dla rodziców, młodszych grup, nauczycieli i pracowników. Absolwentom naszego przedszkola po występach zostały wręczone pamiątkowe tabla, dyplomy oraz upominki od młodszych kolegów i koleżanek.

Jeszcze nie tak dawno witaliśmy się, a dziś nadszedł czas pożegnania. Te wspólne lata minęły nam naprawdę szybko. Było mnóstwo zabaw, wspaniałych chwil, wiele uśmiechu. Dziś odchodzicie stąd dojrzalsi, gotowi na rozpoczęcie nowego etapu. Jesteśmy dumni, że mogliśmy uczestniczyć w Waszym rozwoju. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. Życzymy „dobrych wiatrów w Wasze życiowe żagle”. Powodzenia!!

Skip to content