Eko-zabawka optymizmem planetę nastraja

Dzieci z Przedszkola Publicznego „Na Akacjowym Wzgórzu” przystąpiły  do udziału

w konkursach plastycznych. Jednym z nich był powiatowy konkurs artystyczno- edukacyjny „Eko-zabawka optymizmem planetę nastraja”  z okazji Światowego Dna Ziemi, realizowany w maju 2021 roku przez Przedszkole Publiczne nr 2 w Pieszycach. Konkurs dedykowany był dla dzieci w wieku 4-6 lat. Troje dzieci z naszego przedszkola zajęło odpowiednio miejsca:

I miejsce- Aleksandra Tokarska, lat 6; II miejsce- Zuzanna Najdek, lat 5; III miejsce- Maja Tyniec, lat 5;

Zgłosiliśmy się również do udziału w plastycznym konkursie międzyszkolnym organizowanym przez PSP w Jordanowie Śląskim. Tematem konkursu był „Bukiet dla mamy”. Podzielony był na dwie kategorie wiekowe: dzieci 3-4 letnie, 5-6 letnie. Również i tu dzieci zostały wyróżnione i nagrodzone:

1 miejsce zdobyła Marcelina Filończyk z grupy Żabki. Drugie miejsce zdobyła Zuzanna Najdek z grupy Biedronki, III miejsce zdobyła Janina Filipiak z grupy Stokrotki. Dzieci wyróżnione za pracę plastyczną: Aleksandra Tokarska, Lena Droszczak, Hania Sobolewska i Rozalia Sudoł.

Nagrody i dyplomy za udział w konkursie wręczone zostały w naszym przedszkolu przez Panią Dyrektor Dorotę Zarzycką. Z całego serca gratulujemy naszym przedszkolakom.