Dzień Dziecka – Arboretum Wojsławice

Dnia 31 maja zorgranizowany został wyjazd do Arboretum Wojsławice – Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Wrocławskiego z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Przedszkolaki podążały dwoma szlakami. Młodsze grupy: „Misiaki” i „Stokrotki” odnajdowały domki z pieczątkami w kształcie kwiatów i owadów, natomiast grupy starsze: „Motylki”, „Żabki”, „Biedronki” i „Pszczółki” podążały tropem zaginionego świata i odszukiwały dinusiowe pieczątki, za które wszyscy zdobyli przy wyjściu z Arboretum nagrodę. Po głównej atrakcji nastał czas odpoczynku i wspólne spożywanie kiełbasek z ogniska przygotowanych w Wigwamie. Na terenie obiektu znajdował się również plac zabaw z którego z chęcią skorzystały dzieci. Radości nie było końca!