XIII Święto Optymizmu

Dnia 10.05.2024 r. Przedszkolu „Na Akacjowym Wzgórzu” miało miejsce wyjątkowe święto. W tym dniu obchodziliśmy XIII Święto Optymizmu. Dzieci ze wszystkich grup przyszły do przedszkola ubrane na zielono. Nauczyciele ukryli na naszym przedszkolnym podwórku zaczarowane ogrody, królewskie ogrody kompetencji. Po powitaniu przez Panią Dyrektor, każde dziecko otrzymało paszport optymisty. Pośród ogrodów znalazł się ogród oddechu, myśli, życzeń kreatywności, opowiadań, emocji oraz pytań. W każdym z tych miejsc czekały na dzieci różne zagadki, aktywności oraz zadania do wykonania, za które otrzymały łącznie 7 pieczątek. Zwieńczeniem starań dzieci było otrzymanie głównej pieczęci Optymistycznego Przedszkola Królestwa Dzieci z rąk Pani Dyrektor.