Wiosna to pora wielce radosna

„Czym powitać Cię wiosenko, gdy zielona wracasz znów, chyba tańcem i piosenką, bo to milsze jest od słów”

W naszym przedszkolu przygotowania do pożegnania zimy i powitania wiosny zaczęły się kilka dni wcześniej. Dzieci wykonywały dowoloną techniką prace plastyczne na temat „wiosennych kwiatów”. W salach, na parpetach powstały własnoręcznie zrobione hodowle. Wielką radość sprawiały również zabawy z kodowaniem.

W piękny, słoneczny Dzień Wiosny wszystkie Przedszkolaki wraz z paniami przemaszerowały barwnym pochodem po ulicach naszej miejscowości, trzymając w rękach wiosenne symbole. Podczas marszu z uśmiechem śpiewaliśmy przygotowane wcześniej piosenki. Jesteśmy pewni, że nasze starania przywołają Wiosnę do nas na dobre.