VIII Powiatowy Turniej Przedszkolaków

Dnia 08.04.2022 r. Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola „Na Akacjowym Wzgórzu” w Łagiewnikach reprezentowały nasze przedszkole jako jedna z 11 drużyn w VIII Powiatowym Turnieju Przedszkolaków, który odbył się na Hali Osir w Dzierżoniowie.

Chłopcy z grupy „Pszczółki” i „Biedronki” z zapałem i pełnym zaangażowaniem rezegrali 4 mecze. Nie było wyników i tabel, ale za to wspaniała zabawa. Po pasjonujących rozgrywkach naszym „małym” sportowcom wręczono dyplomy i medale. Kolegów dzielnie dopingowały dziewczynki z grupy „Pszczółki”. W czasie przerwy między rozgrywkami mogły z zachwytem obejrzeć pokaz Pana Pawła Skóry – MISTRZA ŚWIATA WE FREESTYLE FOOTBALL. Każdy miał możliwość spróbować swoich sił w tej dziedzinie sportu. Dziewczynki wzięły udział w zajęciach z gimnastyki sportowej.

Dzieci na pewno zapamietają ten dzień na długo. Bedą wspominać go jako radosny, pełen miłych wrażeń i uśmiechu na twarzy. Wielkie święto przedszkolaków nie tylko miało na celu prawidłowy, ogólny rozwój, ale także kształtowanie ich postaw i odpowiednie podejście do rywalizacji. Być może to ktoś z nich zostanie w przyszłości gwiazdą tej dyscypliny sportowej.

Pamiętajmy: SPORT TO ZDROWIE !!