Święta Wielkanocne w przedszkolu

Przygotowania do Świąt Wielkanocnych w Przedszkolu Publicznym Na Akacjowym Wzgórzu rozpoczęły się w poniedziałek i wtorek. W tych dniach zorganizowany został kiermasz wielkanocny, podczas którego można było kupić ozdoby i stroiki wielkanocne przygotowane przez przedszkolaków oraz ciasta upieczone przez ich rodziców.
W środę 27 marca po śniadaniu wszystkie dzieci spotkały się w auli na poranku wielkanocnym, podczas którego wspólnie odśpiewały piosenkę „wielkanocna kłótnia” a także rozwiązywały wielkanocne zagadki.
Przed południem wszystkie grupy udały się na plac zabaw, aby odnaleźć ukryte przez zajączka jajeczka.
Następnie przedszkolaki udały się do sal na wspólny obiad wielkanocny. ,,Wielkanocne zamieszanie w przedszkolu” wprawiło wszystkich w świąteczny nastrój.