Światowy Dzień Wody z PAH

Dzieci z Przedszkola Publicznego Na Akacjowym Wzgórzu wzięły udział w zajęciach w ramach obchodów Światowego Dnia Wody z PAH (Polska Akcja Humanitarna).
Przedszkolaki rozmawiały o tym, że są na świecie takie miejsca, w których ludzie nie mają dostępu do wody, zastanawiały się nad tym, jak można oszczędzać wodę podczas codziennych czynności, a także przypomniały sobie, że woda potrzebna jest ludziom, zwierzętom i roślinom do życia, a jej ogromne ilości wykorzystywane są do produkcji żywności, ubrań i różnych przedmiotów.
Dodatkowo wszyscy z zainteresowaniem wykonywali wodne eksperymenty i doświadczenia.
Na koniec tak intensywnych zajęć należał się nam relaks- oczywiście przy kojących dźwiękach płynącej wody.