Przedszkolaki grają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Przygoda z 31. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczęła się z chwilą przekazania puszek i identyfikatorów przedszkolakom przez Komendanta Hufca Łagiewniki Pana Ryszarda Gacka. Już w piątek nasi wolontariusze przystąpili do zapełniania swoich puszek – przeszli po salach przedszkola, gdzie wszyscy pracownicy oraz przedszkolaki wrzucali pieniążki (przekazane im przez rodziców). Później z wielką radością odwiedzili z paniami Urząd Gminy oraz GOPS. Pracownicy tych placówek w mig zapełniali puszki. Rodzice także nie zawiedli i razem ze swoimi pociechami w niedzielę przemierzali ulicami Łagiewnik. Radość z niesionej pomocy była ogromna, a uśmiech na twarzach naszych przedszkolaków bezcenny. Dziękujemy za wielkie serca! Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!