Piknik rodzinny

W niedzielę 28 maja w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny.
Imprezę rozpoczęły występy przygotowane przez przedszkolaków i wychowaców wszystkich grup.
Po części artystycznej Pani Dyrektor przywitała gości i zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy. Dzieci z kółka tanecznego zaprezentowały się na scenie i wykonały swoje ulubione układy taneczne.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się przygotowane atrakcje dla dzieci: dmuchańce, malowanie twarzy, warkoczyki, tatuaże, zabawa z panią animator oraz spotkanie z gadami.
Nie zabrakło również strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Łagiewnik, którzy przygotowali dla dzieci pokazy, ogladanie wozu bojowego od środka, a nawet na chwilę sami mogli stać się prawdziwymi strażakami.
Powodzeniem cieszyło się także stoisko z ciastami, goframi, frytkami i innymi przekąskami.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy: rodzicom, fundatorom i sponsorom, dzięki którym udało się zorganizować nasz Piknik.
Ten spędzony czas na długo pozostanie w naszej pamięci…
Do zobaczenia za rok.