Olimpiada Przedszkolaka

Olimpiada Przedszkolaka za nami! To był spory wysiłek, ale za to jaka satysfakcja… Dzieci z Przedszkola Publicznego „Na Akacjowym Wzgórzu” wiedzą jak dbać o zdrowie i aktywnie spędzać czas. Obchodziliśmy więc Dzień Dziecka na sportowo, a konkurencje były niczym olimpijskie. W Przedszkolu często ćwiczymy, nie tylko od święta. Pamiętamy, żeby pić wodę, robimy sami zdrowe kanapki, organizujemy dni sportu – również zimą. Wszyscy pamiętamy, że postępować zgodnie z zasadą „zdrowo, bo sportowo”. Przedszkolaki skakały w workach, przeciągały linę, rzucały do celu, przechodziły przez hula hop, musiały wykazać się zręcznością i donieść jajko na łyżce, przejść przez drabinkę, czy z piłką pokonać slalom.