Międzygminny Konkurs Optymistycznej Piosenki Przedszkolnej

W dniu 14 maja 2024 roku dziewczynki Hanna Twardowska i Emilia Wegehaupt z Przedszkola Publicznego „Na Akacjowym Wzgórzu” w Łagiewnikach wzięły udział w Międzygminnym Konkursie Optymistycznej Piosenki Przedszkolnej pt. „Wiolinek- moja optymistyczna rodzina” w Przedszkolu Publicznym nr 2 im. Marii Konopnickiej w Pieszycach. Nasze reprezentantki wykonały pięknie piosenkę pt. „Mama w kuchni”. Konkurencja była duża, ale trema nie przeszkodziła dziewczynkom i choć były pośród uczestników najmłodsze, to zaśpiewały pierwszorzędnie. Dzisiejszy konkurs był połączony z obchodami Dnia Optymizmu i ogólnopolskiego programu Optymistyczne Przedszkole. To właśnie w przedszkolu jest nam dobrze w atmosferze zabawy, radości i twórczego myślenia. Wszystkim przedszkolakom życzymy wielu sukcesów i do zobaczenia za rok.

Skip to content