Ho, Ho, Ho! Mikołaj!

Wizyta świętego Mikołaja w Przedszkolu Publicznym Na Akacjowym Wzgórzu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Już od samego rana z wielką niecierpliwością przedszkolaki spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.

Święty Mikołaj nie zawiódł i nie kazał długo na siebie czekać. Swoją wizytę rozpoczął od spotkania ze wszystkimi dziećmi w auli, a następnie udał się do każdej sali, aby tam wręczyć przedszkolakom prezenty.
Dzieci zaśpiewały naszemu Gościowi piosenki, rozmawiały z nim, opowiadały o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. W podziękowaniu za odwiedziny wręczyły Mikołajowi książeczkę z obrazkami, które same malowały.
To był niesamowity dzień.
Do zobaczenia za rok Mikołaju….