Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 13 października obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej. To szczególny dzień dla wszystkich nauczycieli i pracowników placówek oświatowych.
Z tej okazji dzieci z Przedszkola Publicznego „Na Akacjowym Wzgórzu” w Łagiewnikach przygotowały uroczysty występ, na który zaproszenie byli obecni jak i emerytowani pracownicy placówki.
Przedszkolaki poprzez tańce, śpiewy i wiersze wyraziły płynącą prosto z serca wdzięczność za opiekę i trud włożony w ich wychowanie i edukację. Każde słowo wypowiedziane przez „małych artystów” wzbudzało zachwyt i wzruszenie na twarzach zgromadzonych gości.
Na koniec Pani Dyrektor Dorota Zarzycka podziękowała dzieciom za przepiękny występ oraz wraz z przedszkolakami wręczyła upominki pracownikom i zaproszonym gościom. Po występach na wszystkich pracowników, gości i przedszkolaków czekał słodki poczęstunek.