Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. Kojarzy nam się z dobrą zabawą i niespodziankami.
W Naszym Przedszkolu tego dnia również było ciekawie i wesoło.
Po śniadaniu spotkaliśmy się w ogrodzie przedszkolnym, gdzie powitała wszystkich Pani Dyrektor.
Przedszkolaki wzięły udział w Wakacyjnej Rewii Mody, podczas której zaprezentowały plażowe stroje nadchodzącego sezonu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również przygotowane stanowiska z atrakcjami. Dzieci brały udział w zabawach tanecznych z chustą, malowały farbami na folii, rzucały balonikami z wodą do celu, miały wykonywane broktowe tatuaże i były zamykane w bańkach mydlanych.
W tym wyjątkowym dniu były również wyjątkowe odwiedziny i warsztaty taneczne z Michałem Nowickim uczestnikiem programu YOU CAN DANCE.
Świetowanie zakończył pyszny lodowy poczęstunek.