Witamy w gronie starszaków!!

We wtorek w przedszkolu „Na Akacjowym Wzgórzu” odbyła się ważna uroczystość. Dzieci z grup „Biedronki” i „Pszczółki” zostały pasowane na starszaków. Nasze przedszkolaki bardzo przeżywały ten dzień! Przygotowywały się do niego już od jakiegoś czasu, ponieważ uroczystość uświetnił występ kandydatów na starszaków. Dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, muzyczne oraz taneczne. Po występie nastąpił ten najważniejszy moment – Pani Dyrektor pasowała nasze Biedronki i Pszczółki na starszaków oraz wręczyła dzieciom pamiątkowy dyplom oraz medal. Na koniec uroczystości zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia i dzieci udały się na poczęstunek. To był bardzo emocjonujący i przyjemny dzień. Gratulujemy naszym starszakom!