VII Powiatowy Turniej Piłki Nożnej

Przedszkolaki z Akacjowego Wzgórza dzielnie reprezentowały nasze przedszkole na VII Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Przedszkolaków który odbył się 16 czerwca w Dzierżoniowie. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn z różnych przedszkoli, m.in. z Dzierżoniowa, Bielawy, Pieszyc oraz Łagiewniki. Pomimo zaciętej walki o strzelenie jak największej ilości bramek, pomimo zmęczenia, uśmiech nie opuszczał przedszkolaków ani na chwilę.

Dzieci bawiły się wyśmienicie nie tylko na boisku, ale także na dmuchańcach, o które postarał się organizator tunieju.

Gościem specjalnym zawodów był Mistrz Świata, Europy i Polski w Freestyle Football – Paweł Skóra, który zaprezentował dzieciom swoje umiejętności. Każdy młody piłkarz miał szansę wykonać jeden trik z Mistrzem. Wszyscy radzili sobie znakomicie dlatego też nie było przegranych.

Każdy uczestnik turniej wrócił do swojego przedszkola ze złotym medalem na szyji.

Gratulacje!!!