Pożegnanie i wręczenie odznak „Grupy Turystycznej”

„Jedziemy na wycieczkę, nad wodę, w góry, las. Jedziemy na wycieczkę, przygodę zacząć czas.”

Przez cały rok szkolny 20021/2022 Starszaki z naszego przedszkola uczestniczyły w programie „Poznajemy Swój Region – Wyruszamy Na Górskie Szlaki.” Celem wycieczek było zdobycie przez dzieci srebrej odznaki „Siedmiomilowe Buty”. Przedszkolaki miały okazję aby wiele ciekawych miejscowości znajdujących się na Dolnym Śląsku, takich jak: Wrocław, Świdnica, Kamieniec Ząbkowicki, Dzierżoniów, Wojsławice, Kamionki, Sieniawka i Łagiewniki. Podczas wycieczek dzieci łącznie „pokonały” 37 km. Odznaki i dyplomy zostały uroczyście wręczone dnia 21 czerwca przez Panią Dyrektor. Naszym Turystom życzymy wytrwałości i miłych wrażeń podczas wycieczek z rodzicami w czasie wakacji.