Międzynarodowy Dzień PRAW DZIECKA

Nasze przedszkole „Na Akacjowym Wzgórzu” wzięło udział w obchodach MIĘDZYNARODOWEGO DNIA PRAW DZIECKA. Święto to przypada 20 listopada, a my świętowaliśmy je w piątek. Tego dnia odbyły się wyjątkowe zajęcia. Przedszkolaki przyszły ubrane z akcentem w kolorze niebieskim (kolor UNICEF). W trakcie zajęć przypomniały sobie swoje prawa i obowiązki dziecka zatrzymując się szczególnie na: prawie do opieki, prawie do miłości, prawie do nauki oraz prawie do wolności. Wszystkie grupy spotkały się w holu przedszkola i wspólnie obejrzały przedstawienie przygotowane przez Panie: Monikę, Magdę i Marzenkę. Pani Magda i Pani Marzena na chwile wcieliły się w postać przedszkolaków, co wzbudziło dużo śmiechu i radości. Dzieci niewątpliwie na długo zapamiętają ten dzień.