Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które obchodzone jest od 2013 r. Co roku w całej Polsce, 20 września, przedszkolaki świętują swój dzień. Święto to ma na celu podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. I nasze przedszkolaki od maluchów po starszaki brały udział w tym wspaniałym wydarzeniu. Specjalnie na tę okazję zostały udekorowane sale, przygotowane zabawy, na głównym holu dzieci miały małą sesję zdjęciową w wykonanej wcześniej kolorowej ramce oraz poczęstunek.

Wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom chcielibyśmy złożyć życzenia – samych sukcesów w nauce jak i radości i uśmiechu każdego dnia!!