DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM „NA AKACJOWYM WZGÓRZU” W ŁAGIEWNIKACH

Dzień Dziecka, to powszechnie znane i obchodzone w wielu krajach święto.

To jedyny taki dzień w roku- wyjątkowy, pełny optymizmu i radości.

Nasze Przedszkole postanowiło uczcić go wycieczką do ZOO we Wrocławiu już 31 maja 2021r.  Zwiedzanie zaczęliśmy od Afrykarium, gdzie ogromne wrażenie wywarły na dzieciach rekiny, płaszczki czy olbrzymie żółwie oraz ryby tropikalne i egzotyczne, pływające tuz nad głowami przedszkolaków.

Kolejnym punktem zwiedzania było terrarium, a potem odwiedzaliśmy wszystkie zwierzęta przebywające na wybiegach.  Pomimo 4-godzinnego zwiedzania, ekscytacja i zachwyt dziką przyrodą nie znikała z twarzy dzieci.

1 czerwca całe Przedszkole „Na Akacjowym Wzgórzu” wybrało się na piknik zorganizowany w  Szkole Podstawowej  im. Jana Pawła II w Łagiewnikach, gdzie czekało na nas ,mnóstwo atrakcji:

m.in.: dmuchane zamki i zjeżdżalnie, zabawy sportowe, malowanie twarzy, tatuaże i warkoczyki, słodki poczęstunek, występy młodych talentów i wiele innych.

Intensywne dwa dni wielkiej radości, a to wszystko dla naszych przedszkolaków. To one Są dla nas motywatorem i radością życia!