Certyfikat dla Przedszkola Publicznego „Na Akacjowym Wzgórzu” – OPTYMISTYCZNE PRZEDSZKOLE

Przedszkole „Na Akacjowym Wzgórzu” zrealizowało z sukcesem Ogólnopolski Program Optymistyczne Przedszkole autorstwa Ireny Dzierzgowskiej i C. Mireli Nawrot, tym samym uzyskało tytuł OPTYMISTYCZNE PRZEDSZKOLE! Celem programu jest dostrzeganie, rozwijanie i wzmacnianie sukcesu każdego dziecka, jego zainteresowań, uzdolnień, bycia twórczym, pogodnym i zaradnym. Uczy optymizmu, poczucia własnej wartości i jak radzić sobie w różnych sytuacjach.

Dnia 29 października 2022 roku w Janowie Podlaskim pani dyrektor mgr Dorota Zarzycka na XX Kongresie Optymistycznych Przedszkoli odebrała certyfikat wraz z pieczęcią od Kapituły Polskiego Centrum Optymizmu dla naszego przedszkola.