15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, wyobraźni

i zabawy. Od wczesnych godzin porannych w naszym przedszkolu dzieci cieszyły się tym dniem. Odbyła się prezentacja krótkometrażowego filmu na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds. Jest to historia dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości, rozwijała swój talent i motywowała do tego samego inne dzieci. Następnie dzieci odpowiadały na  pytania związane z filmem. Odbyło się również malowanie rączek oraz twarzy na cześć kropki. Na zakończenie naszego świętowania została zrealizowana najbardziej twórcza część zajęć- prace plastyczne wykonane z kropką w roli głównej.
To był bardzo wesoły dzień dla wszystkich dzieci oraz dorosłych!